Molnár Áronban a kapzsiság nagyobb, mint lelkesedés az ügy iránt, amiért harcol.
„Rájöttek, hogy a valós rezsimdöntés helyett sokkal jobb befektetés a folyamatos agitáció, hiszen sokkal jobban meg lehet élni, ha nem dől meg a rendszer, hanem folyamatosan »ellenzéki« pozíciót lehet felvenni. Nincs felelősség, nincs áldozat, de pénz az bizony sok van!
Molnár Áron, a saját nevével életre hívott mozgalom, a noÁr atyja, ugyanolyan tehetséggel igyekszik betölteni ezt a piaci rést, mint a színészkedést. Ugyan a Filmalaptól érkezik a bevételének nagyobb része, vagyis magától a gonosz és fasiszta Orbán-rezsimtől (nem igazán értek, hogy miért jut Áronkára előbb pénz, mint a tanárokra), de nem elég neki a sok-sok guruló Orbán-rubel, újabb babérokra tör, most éppen a ruhaiparban!
A közös szimbólumrendszerek, identitást adó öltözködés és szubkultúra a forradalmak egyik legfontosabb alapja. Áron olvasta Szrgya Popovicsot, aki hosszan erről ír könyvében. Csak azt felejtette el, hogy ha az alulfizetett rétegek élére akar állni, akkor nem biztos, hogy a belpesti közép-felső és felső osztály kereseti lehetőségeit kellene megcéloznia saját márkás ellenállásával, a tizenhétezer (!) forintos pulóverekkel.”
Nyitókép: Facebook